Afgelopen donderdag 20 juni vond het afsluitende symposium van Kenniscentrum NoorderRuimte plaats aan de Hanzehogeschool Groningen. Al onze elf studenten presenteerden hun onderzoek met een poster. Na geslaagde pitches en leuke gesprekken vond de prijsuitreiking plaats voor de beste posters.
Veroline Brouwer neemt haar prijs in ontvangst
Healthy Workplace ontving maar liefst twee prijzen voor de beste posters! Veroline Brouwer heeft de derde prijs gewonnen voor haar poster over het gebruik van de Vitabit voor bewustwording van zitgedrag. Dorrette van Dijken heeft de tweede prijs gewonnen van het symposium met haar poster over “Zwemmen met dolfijnen in Virtual Reality”.
We zijn erg trots op de resultaten van de studenten en de mooie posters die ze hebben ontworpen. Aan alle studenten, erg bedankt voor jullie inzet en goed onderzoek!
Binnenkort komen alle onderzoeksresultaten online, dus houd de website in de gaten!
Dorette van Dijken bij haar poster